Ma. – Vr:
09:00 - 17:30
Za. – Zo:
Gesloten
-
0578-561283
-
[email protected]
Uw betonlook egaline vloer zelf leggen?
Veel geld besparen door uw vloer zelf te voorzien van een praktische en unieke betonlook afwerking? Dan bent u bij ons aan het juiste adres! De betonlook egaline van Decochip is voor de doe het zelf-er in Klimmen gemakkelijk zelf aan te brengen. De verschillende lagen zoals de grondering, egalinelaag en de beschermende topcoating, worden overzichtelijk gelabeld. Er zijn meerdere instructievideo's beschikbaar. Eerst even zelf oefenen? Een gratis workshop is mogelijk bij een bestelling!
Let op: de betonlook egaline is een poreus materiaal en moet worden beschermd met bijvoorbeeld de betonlook coating.
Ontdek de perfecte harmonie tussen stijl en functionaliteit met Decochip's brede assortiment betonlook egaline vloeren, ook bekend onder woonbetonvloeren. Met het ''effect pigment'' wat wordt toegevoegd aan de egaline, zal iedere vierkante meter uniek zijn, waardoor uw vloer een unieke en exclusieve look krijgt! Met een breed scala aan kleuren en texturen bieden wij een vloer die volledig aansluit bij uw wensen. Onze betonlook egaline vloeren bieden stevigheid en veelzijdigheid, waardoor ze ideaal zijn voor iedere ruimte in huis. Van slaapkamers tot woonkamers en zelfs badkamers, onze vloeren sluiten naadloos aan op elke leefruimte. Met Decochip profiteert u van topkwaliteit en een fraaie uitstraling, waardoor interieurs in Klimmen een eigentijdse uitstraling krijgen. Laat u hier inspireren door de behaalde resultaten van andere tevreden klanten.
Dan kiest u voor een egaline van uitstekende kwaliteit en een scherpe prijs. De kwaliteit van de eindresultaten staat buiten kijf. Wilt u uw vloer egaliseren met egaline van een ander merk? Dan kunnen wij niet instaan voor het gewenste resultaat of de beoogde kwaliteit. Onverwachte (chemische) reacties zijn in dat geval niet uit te sluiten. In samenwerking met Schönox hebben wij een zo volledig mogelijk overzicht samengesteld van de voor- en nadelen van onze minerale egaline soorten. Let vooral op de volgende kenmerken van minerale egaliseervloeren:
Sinds enige tijd vormen vloeren van zelfverlopende cementaire egaliseermiddelen een alternatief voor vloerbekledingen in woningen, winkels of showrooms. Zij kenmerken zich door hun unieke karakter en hun verschillende optische effecten. De gangbare toleranties voor kleurechtheid en vlakheid zijn echter bij dit soort eindafwerkingen expliciet niet van toepassing. Het betreft hier een handmatig aangebrachte, minerale mortel die, afhankelijk van bindmiddelbasis, een gelijkmatig optisch resultaat niet kan garanderen. Daarom zijn zelfs grote monstervlakken of bestaande soortgelijke vloeren nooit voor 100% reproduceerbaar.
Door de eigenschappen en het drogingsproces van cementaire egaliseermiddelen kan scheurvorming nooit worden voorkomen. Ook de ernst of omvang ervan is niet vooraf in te schatten en kan daarom niet worden geclaimd als schade of gebrek. Zij komen tenslotte ook voor in zand-, cementdek- of betonvloeren.
De karakteristieke, optische nuanceringen in het vloervlak vormen zich al tijdens de verwerking van het egaliseermiddel en blijven na transparante afwerking zichtbaar. Ze zijn maar beperkt te beïnvloeden door de verwerkingstechniek. Afhankelijk van de gegeven situatie kunnen verschillen in ondergrondzuigkracht, temperaturen, laagdiktes, omgevingsgebied e.d. tot een duidelijk zichtbaar effect op het droogproces en het uiteindelijke resultaat leiden.
Een volledig egale vloer is nooit te garanderen. Toleranties door aanzetten tussen egaliseerbanen, kratervorming, overgangen bij profielen of sporen van gebruikte applicatiegereedschappen e.d. zijn altijd mogelijk en kunnen daarom niet worden uitgesloten.
Het gebruik van de Betonlook Egaline is uitsluitend verantwoord met een passende eindafwerking. Breng daarom altijd een passende beschermlaag aan (advies: Decochip Betonlook Coating, voor een stijlvolle zijde-matte uitstraling). Desondanks zullen sporen van vloerbelasting zichtbaar (kunnen) blijven. Denk hierbij aan mechanische belasting zoals schuivend meubilair of chemische belasting zoals wijn, koffie of vet. Ook is spoorvorming, vergelijkbaar met parket, mogelijk.
Onze egaline producten zijn verkrijgbaar in diverse prijsklassen. Als u kiest voor Decochip, profiteert u altijd van een aantrekkelijke prijs voor elk egaline product.
De beschreven eigenschappen zijn algemeen geldig en niet specifiek voor SCHÖNOX-producten, maar van toepassing op alle minerale egaliseerlagen en zijn bedoeld als leidraad bij het maken van de juiste vloerkeuze. Over het algemeen biedt een minerale egaliseerlaag als eindafwerking een bijzonder karakter dat u veel woongenot biedt. Daarom raden we bij Decochip u nadrukkelijk aan om zelf uw vloer te egaliseren met onze egaline producten, beschikbaar voor een uitstekende prijs.