Ma. – Vr:
09:00 - 17:30
Za. – Zo:
Gesloten
-
0578-561283
-
[email protected]
Zelf uw betonlook egaline vloer leggen?
Kosten besparen door uw eigen vloer te voorzien van een stijlvolle en praktische betonlook afwerking? Dan bent u hier aan het juiste adres! De betonlook egaline van Decochip is voor de doe het zelf-er in Sweikhuizen eenvoudig aan te brengen. De verschillende lagen zoals de grondering, betonlook egaline en de beschermende coating, worden duidelijk geëtiketteerd. Er zijn verschillende instructievideo's beschikbaar. Eerst zelf ervaring opdoen? Een gratis workshop is mogelijk bij een bestelling!
Let op: de betonlook egaline is een poreuze toplaag en dient afgedicht te worden met bijvoorbeeld de betonlook coating.
Geniet van de perfecte balans tussen design en functionaliteit met Decochip's ruime collectie betonlook egaline vloeren, ook bekend onder betonvloeren voor in huis. Met het ''effect pigment'' wat wordt toegevoegd aan de egaline, zal iedere vierkante meter uniek zijn, waardoor uw vloer een unieke en exclusieve look krijgt! Met een uitgebreide keuze aan kleuren en afwerkingen bieden wij een vloer die perfect past bij uw stijl. Onze betonlook egaline vloeren bieden stevigheid en veelzijdigheid, waardoor ze perfect zijn voor elke kamer in huis. Van slaapkamers tot woonkamers en zelfs badkamers, onze vloeren passen naadloos in elke leefruimte. Met Decochip geniet u van hoogwaardige kwaliteit en een prachtige esthetiek, waardoor interieurs in Sweikhuizen een moderne en stijlvolle uitstraling krijgen. Laat u hier inspireren door de gerealiseerde projecten van andere enthousiaste klanten.
Dan kiest u voor een egaline van uitstekende kwaliteit en een scherpe prijs. De eindresultaten van dit product zijn namelijk bekend. Wilt u uw vloer egaliseren met egaline van een ander merk? Dan kunnen wij niet instaan voor het gewenste resultaat of de beoogde kwaliteit. Onverwachte (chemische) reacties zijn in dat geval niet uit te sluiten. In samenwerking met Schönox hebben wij een zo volledig mogelijk overzicht samengesteld van de voor- en nadelen van onze minerale egaline soorten. Let vooral op de volgende producteigenschappen van minerale egaliseervloeren:
Sinds enige tijd vormen vloeren van zelfverlopende cementaire egaliseermiddelen een alternatief voor vloerbekledingen in woningen, winkels of showrooms. Zij kenmerken zich door hun uniek karakter en bijzondere optische effecten. De gebruikelijke toleranties met betrekking tot kleurechtheid en vlakheid zijn echter bij dit soort eindafwerkingen nadrukkelijk niet van toepassing. Het betreft hier een ambachtelijk aangebrachte minerale mortel die, afhankelijk van bindmiddelbasis, geen gelijkmatig optisch resultaat kan garanderen. Daarom zijn zelfs grote proefvlakken of bestaande gelijksoortige vloeren nooit voor 100% reproduceerbaar.
Door de samenstelling en droging van cementaire egaliseermiddelen kan scheurvorming nooit worden voorkomen. Ook de ernst of omvang ervan is niet vooraf in te schatten en kan daarom niet als schade of onvolkomenheid worden gereclameerd. Zij komen tenslotte ook voor in zandcement- of betonvloeren.
De typische optische variaties in het vloervlak vormen zich al tijdens het verwerken van het egaliseermiddel en blijven na transparante afwerking zichtbaar. Ze zijn nauwelijks te sturen via verwerkingstechnieken. Afhankelijk van de lokale omstandigheden kunnen afwijkingen in zuigkracht, temperatuur, laagdikte en omgevingscondities tot een duidelijk zichtbaar effect op het droogproces en het uiteindelijke resultaat leiden.
Een volledig vlakke vloer kan nooit worden gegarandeerd. Toleranties door aanzetten tussen egaliseerbanen, kratervorming, overgangen bij profielen of sporen van gebruikte applicatiegereedschappen e.d. zijn altijd mogelijk en kunnen daarom niet worden vermeden.
Het gebruik van de Betonlook Egaline is uitsluitend verantwoord met een passende eindafwerking. Breng daarom altijd een goede beschermlaag aan (advies: Decochip Betonlook Coating, voor een stijlvolle zijde-matte uitstraling). Desondanks zullen sporen van vloerbelasting zichtbaar (kunnen) blijven. Denk hierbij aan mechanische (bijv. schuiven van meubels) of chemische belasting (bijv. wijn-, koffie- of vetresten e.d.). Ook is spoorvorming, vergelijkbaar met parket, mogelijk.
Onze egaline producten zijn verkrijgbaar in diverse prijsklassen. Als u kiest voor Decochip, profiteert u altijd van een aantrekkelijke prijs voor elk egaline product.
De beschreven eigenschappen zijn algemeen geldig en niet specifiek voor SCHÖNOX-producten, maar van toepassing op alle minerale egaliseerlagen en zijn bedoeld als leidraad bij het maken van de juiste vloerkeuze. Over het algemeen biedt een minerale egaliseerlaag als eindafwerking een bijzonder karakter dat u veel woongenot biedt. Daarom raden we bij Decochip zeker aan zelf uw vloer te egaliseren met egaline met behulp van onze producten, aangeboden voor zeer aantrekkelijke prijzen.