Ma. – Vr:
09:00 - 17:30
Za. – Zo:
Gesloten
-
0578-561283
-
[email protected]
Zelf uw betonlook egaline vloer leggen?
Veel geld besparen door uw vloer zelf te voorzien van een praktische en unieke betonlook afwerking? Dan bent u hier aan het juiste adres! De betonlook egaline van Decochip is voor de doe het zelf-er in Roosendaal zonder moeite aan te brengen. De verschillende lagen zoals de grondering, egalinelaag en de beschermende topcoating, worden duidelijk geëtiketteerd. Er zijn verschillende instructievideo's beschikbaar. Eerst zelf ervaring opdoen? Een gratis workshop is mogelijk bij een bestelling!
Let op: de betonlook egaline is een poreus product en dient beschermt te worden met bijvoorbeeld de betonlook coating.
Geniet van de perfecte balans tussen design en functionaliteit met Decochip's brede assortiment betonlook egaline vloeren, ook bekend onder betonvloeren voor in huis. Met het ''effect pigment'' wat wordt toegevoegd aan de egaline, zal elke meter uniek zijn, waardoor uw vloer een unieke en exclusieve look krijgt! Met een ruim aanbod aan kleuren en texturen bieden wij een vloer die naadloos aansluit bij uw interieur. Onze betonlook egaline vloeren bieden stevigheid en veelzijdigheid, waardoor ze geschikt zijn voor elke kamer in uw woning. Van slaapkamers tot woonkamers en zelfs badkamers, onze vloeren sluiten naadloos aan op elke leefruimte. Met Decochip profiteert u van topkwaliteit en een fraaie uitstraling, waardoor woningen in Roosendaal een eigentijdse uitstraling krijgen. Laat u hier inspireren door de gerealiseerde projecten van andere enthousiaste klanten.
Dan kiest u voor een egaline van uitstekende kwaliteit en een scherpe prijs. De kwaliteit van de eindresultaten staat buiten kijf. Wilt u uw vloer egaliseren met egaline van een ander merk? Dan kunnen wij geen garantie bieden op het gewenste uiterlijk of de beoogde kwaliteit. Onvoorziene (chemische) reacties kunnen dan namelijk niet worden uitgesloten. In samenwerking met Schönox hebben wij een zo objectief mogelijk overzicht gemaakt van de voor- en nadelen van onze minerale egaline soorten. Let vooral op de volgende kenmerken van minerale egaliseervloeren:
Sinds enige tijd vormen vloerafwerkingen van zelfverlopende, cementaire egaliseermiddelen een alternatief voor vloerbekledingen in huizen, winkelruimtes of showrooms. Zij kenmerken zich door hun unieke karakter en hun verschillende optische effecten. De gebruikelijke toleranties met betrekking tot kleurechtheid en vlakheid zijn echter bij dit soort eindafwerkingen expliciet niet van toepassing. Het betreft hier een ambachtelijk aangebrachte minerale mortel die, afhankelijk van bindmiddelbasis, geen gelijkmatig optisch resultaat kan garanderen. Daarom zijn zelfs uitgebreide monstervlakken of vergelijkbare bestaande vloeren nooit voor 100% reproduceerbaar.
Door de samenstelling en het drogingsproces van cementaire egaliseermiddelen kan scheurvorming nooit worden voorkomen. Ook de omvang en mate ervan zijn niet vooraf te voorspellen en kan daarom niet als schade of onvolkomenheid worden gereclameerd. Zij komen tenslotte ook voor in traditionele zand-, cement- of betonvloeren.
De karakteristieke, optische nuanceringen in het vloervlak vormen zich al bij het aanbrengen van het egaliseermiddel en blijven na transparante afwerking zichtbaar. Ze zijn slechts minimaal door verwerkingstechnieken te beïnvloeden. Afhankelijk van de specifieke situatie kunnen variaties in ondergrondzuigkracht, temperatuur, laagdikte en omgeving tot een duidelijk zichtbaar effect op het droogproces en de uiteindelijke uitstraling leiden.
Een volledig vlakke vloer kan nooit worden gegarandeerd. Toleranties door aanzetten tussen egaliseerbanen, kratervorming, overgangen bij profielen of sporen van gebruikte applicatiegereedschappen e.d. zijn altijd mogelijk en kunnen daarom nooit volledig worden uitgesloten.
Het gebruik van de Betonlook Egaline is altijd vereist in combinatie met een geschikte eindafwerking. Breng daarom altijd een passende beschermlaag aan (advies: Decochip Betonlook Coating, voor een stijlvolle zijde-matte uitstraling). Desondanks zullen sporen van vloerbelasting zichtbaar (kunnen) blijven. Denk hierbij aan mechanische belasting zoals schuivend meubilair of chemische belasting zoals wijn, koffie of vet. Ook zijn gebruikssporen (vergelijkbaar met parket) mogelijk.
De verschillende egaline producten worden voor diverse prijzen aangeboden. Bij Decochip bent u verzekerd van een scherpe prijs voor elk egaline product.
De beschreven eigenschappen zijn algemeen geldig en niet specifiek voor SCHÖNOX-producten, maar van toepassing op alle minerale egaliseerlagen en zijn bedoeld als ondersteuning bij het kiezen van de meest geschikte vloer. Over het algemeen biedt een minerale egaliseervloer als eindafwerking een bijzonder en uniek karakter waarvan u veel plezier zult hebben. Daarom raden we bij Decochip u van harte aan uw vloer zelf te egaliseren met onze producten tegen zeer scherpe prijzen.