Ma. – Vr:
09:00 - 17:30
Za. – Zo:
Gesloten
-
0578-561283
-
[email protected]
Betonlook egaline vloer zelf aanbrengen?
Flink besparen door uw vloer zelf te bekleden met een unieke en duurzame betonlook afwerking? Dan bent u aan het juiste adres! De betonlook egaline van Decochip is voor de doe het zelf-er in Diemen zonder moeite aan te brengen. De verschillende lagen zoals de grondering, betonlook egaline en de beschermende coating, worden helder gemarkeerd. Er zijn verschillende instructievideo's beschikbaar. Eerst even zelf oefenen? Een gratis workshop is mogelijk bij een bestelling!
Let op: de betonlook egaline is een poreuze toplaag en dient afgedicht te worden met bijvoorbeeld de betonlook coating.
Geniet van de perfecte balans tussen design en functionaliteit met Decochip's uitgebreide assortiment betonlook egaline vloeren, ook bekend onder betonvloeren voor in huis. Met het ''effect pigment'' wat wordt toegevoegd aan de egaline, zal elk oppervlak uniek zijn, waardoor uw vloer een exclusieve uitstraling krijgt! Met een ruim aanbod aan kleuren en texturen bieden wij een vloer die volledig aansluit bij uw wensen. Onze betonlook egaline vloeren bieden duurzaamheid en veelzijdigheid, waardoor ze geschikt zijn voor elke kamer in uw woning. Van woonkamers tot keukens en zelfs badkamers, onze vloeren sluiten naadloos aan op elke leefruimte. Met Decochip profiteert u van topkwaliteit en een fraaie uitstraling, waardoor woningen in Diemen een hedendaagse en unieke uitstraling krijgen. Laat u hier inspireren door de gerealiseerde projecten van andere enthousiaste klanten.
Dan kiest u voor een egaline van topkwaliteit tegen een aantrekkelijke prijs. De kwaliteit van de eindresultaten staat buiten kijf. Wilt u uw vloer egaliseren met egaline van een ander merk? Dan kunnen wij niet garanderen of aan het gewenste uiterlijk of de bedoelde kwaliteit kan worden voldaan. Onvoorziene (chemische) reacties kunnen dan namelijk niet worden uitgesloten. In samenwerking met Schönox hebben wij een zo volledig mogelijk overzicht samengesteld van de voor- en nadelen van onze minerale egaline soorten. Let vooral op de volgende producteigenschappen van minerale egaliseervloeren:
Sinds enige tijd vormen vloeren van zelfverlopende cementaire egaliseermiddelen een alternatief voor vloerbekledingen in woningen, winkel- of showroomruimtes. Zij kenmerken zich door hun onnavolgbare karakter en uiteenlopende optische effecten. De normale toleranties voor kleurechtheid en vlakheid zijn echter bij dit soort eindafwerkingen uitdrukkelijk niet van toepassing. Het betreft hier een ambachtelijk aangebrachte minerale mortel die, afhankelijk van bindmiddelbasis, geen gelijkmatig optisch resultaat kan garanderen. Daarom zijn zelfs grote proefvlakken of bestaande gelijksoortige vloeren nooit voor 100% reproduceerbaar.
Door de eigenschappen en het drogingsproces van cementaire egaliseermiddelen kan scheurvorming nooit worden voorkomen. Ook de mate waarin of de grootte ervan is niet vooraf voorspelbaar en kan daarom niet worden aangemerkt als defect of schade. Zij komen tenslotte ook voor in zandcement- of betonvloeren.
De kenmerkende optische nuances in het vloeroppervlak vormen zich al bij het aanbrengen van het egaliseermiddel en blijven na transparante afwerking zichtbaar. Ze zijn nauwelijks te sturen via verwerkingstechnieken. Afhankelijk van de gegeven situatie kunnen variaties in ondergrondzuigkracht, temperatuur, laagdikte en omgeving tot een duidelijk zichtbaar effect op het droogproces en de uiteindelijke uitstraling leiden.
Een perfecte vlakheid kan nooit worden gegarandeerd. Onregelmatigheden door aanzetten, kratervorming, profielovergangen of gereedschapssporen zijn altijd mogelijk en kunnen daarom niet worden uitgesloten.
Het gebruik van de Betonlook Egaline is altijd vereist in combinatie met een geschikte eindafwerking. Breng daarom altijd een geschikte beschermslaag aan (advies: Decochip Betonlook Coating, deze geeft een zijde-matte look). Desondanks kunnen gebruikssporen zichtbaar blijven. Denk hierbij aan mechanische belasting zoals schuivend meubilair of chemische belasting zoals wijn, koffie of vet. Ook spoorvorming is (net zoals bij een parketvloer) mogelijk.
De verschillende egaline producten worden voor diverse prijzen aangeboden. Koopt u bij Decochip, dan weet u zeker dat u een aantrekkelijke prijs betaalt voor ieder egaline product.
Genoemde eigenschappen zijn algemeen en gelden niet alleen voor SCHÖNOX-producten, maar voor alle minerale egaliseerlagen en zijn bedoeld als leidraad bij het maken van de juiste vloerkeuze. Over het algemeen biedt een minerale egaliseerlaag als eindafwerking een bijzonder karakter dat u veel woongenot biedt. Daarom raden we bij Decochip zeker aan zelf uw vloer te egaliseren met egaline met behulp van onze producten, aangeboden voor zeer aantrekkelijke prijzen.