Ma. – Vr:
09:00 - 17:30
Za. – Zo:
Gesloten
-
0578-561283
-
[email protected]
Zelf uw betonlook egaline vloer leggen?
Flink besparen door uw eigen vloer te voorzien van een stijlvolle en praktische betonlook afwerking? Dan bent u hier aan het juiste adres! De betonlook egaline van Decochip is voor de doe het zelf-er in Kreileroord gemakkelijk zelf aan te brengen. De verschillende lagen zoals de grondering, egalinelaag en de beschermende topcoating, worden overzichtelijk gelabeld. Er zijn meerdere instructievideo's beschikbaar. Eerst zelf ervaring opdoen? Een gratis workshop is mogelijk bij een bestelling!
Let op: de betonlook egaline is een poreus materiaal en moet worden beschermd met bijvoorbeeld de betonlook coating.
Ervaar de ideale combinatie van stijl en functionaliteit met Decochip's ruime collectie betonlook egaline vloeren, ook bekend onder woonbetonvloeren. Met het ''effect pigment'' wat wordt toegevoegd aan de egaline, zal elke meter uniek zijn, waardoor uw vloer een exclusieve uitstraling krijgt! Met een breed scala aan kleuren en texturen bieden wij een vloer die perfect past bij uw stijl. Onze betonlook egaline vloeren bieden duurzaamheid en veelzijdigheid, waardoor ze geschikt zijn voor elke kamer in uw woning. Van woonkamers tot keukens en zelfs badkamers, onze vloeren sluiten naadloos aan op elke leefruimte. Met Decochip kiest u voor hoogwaardige kwaliteit en een tijdloze esthetiek, waardoor interieurs in Kreileroord een moderne en stijlvolle uitstraling krijgen. Laat u hier inspireren door de prachtige resultaten van andere enthousiaste klanten.
Dan kiest u voor een egaline van uitstekende kwaliteit en een scherpe prijs. De kwaliteit van de eindresultaten staat buiten kijf. Wilt u uw vloer egaliseren met egaline van een ander merk? Dan kunnen wij niet instaan voor het gewenste resultaat of de beoogde kwaliteit. Onvoorziene (chemische) reacties kunnen dan namelijk niet worden uitgesloten. In samenwerking met Schönox hebben wij een zo objectief mogelijk overzicht gemaakt van de voor- en nadelen van onze minerale egaline soorten. Let vooral op de volgende producteigenschappen van minerale egaliseervloeren:
Sinds enige tijd vormen vloerafwerkingen van zelfverlopende, cementaire egaliseermiddelen een alternatief voor vloerbekledingen in woningen, winkel- of showroomruimtes. Zij kenmerken zich door hun onnavolgbare karakter en uiteenlopende optische effecten. De gebruikelijke toleranties met betrekking tot kleurechtheid en vlakheid zijn echter bij dit soort eindafwerkingen uitdrukkelijk niet van toepassing. Het betreft hier een ambachtelijk aangebrachte minerale mortel die, afhankelijk van bindmiddelbasis, geen gelijkmatig optisch resultaat kan garanderen. Daarom zijn zelfs grote monstervlakken of bestaande soortgelijke vloeren nooit voor 100% reproduceerbaar.
Door de samenstelling en het drogingsproces van cementaire egaliseermiddelen kan scheurvorming nooit worden voorkomen. Ook de omvang en mate ervan zijn niet vooraf te voorspellen en kan daarom niet als schade of onvolkomenheid worden gereclameerd. Zij komen tenslotte ook voor in traditionele zand-, cement- of betonvloeren.
De karakteristieke, optische nuanceringen in het vloervlak vormen zich al tijdens het verwerken van het egaliseermiddel en blijven na transparante afwerking zichtbaar. Ze zijn maar beperkt te beïnvloeden door de verwerkingstechniek. Afhankelijk van de gegeven situatie kunnen variaties in ondergrondzuigkracht, temperatuur, laagdikte en omgeving tot een duidelijk zichtbaar effect op het drogingsproces en eindresultaat leiden.
Een volledig vlakke vloer kan nooit worden gegarandeerd. Toleranties door aanzetten tussen egaliseerbanen, kratervorming, overgangen bij profielen of sporen van gebruikte applicatiegereedschappen e.d. zijn altijd mogelijk en kunnen daarom niet worden uitgesloten.
Het gebruik van de Betonlook Egaline is altijd vereist in combinatie met een geschikte eindafwerking. Breng daarom altijd een passende beschermlaag aan (advies: Decochip Betonlook Coating, voor een mooie zijde-matte afwerking). Desondanks kunnen gebruikssporen zichtbaar blijven. Denk hierbij aan mechanische belasting zoals schuivend meubilair of chemische belasting zoals wijn, koffie of vet. Ook is spoorvorming, vergelijkbaar met parket, mogelijk.
De verschillende egaline producten worden voor diverse prijzen aangeboden. Bij Decochip bent u verzekerd van een scherpe prijs voor elk egaline product.
Bovenstaande eigenschappen zijn van algemene aard en zijn niet exclusief van toepassing op SCHÖNOX-producten, maar gelden voor alle minerale egaliseerlagen en zijn bedoeld als ondersteuning bij het kiezen van de meest geschikte vloer. Over het algemeen biedt een minerale egaliseerlaag als eindafwerking een bijzonder karakter dat u veel woongenot biedt. Daarom raden we bij Decochip u nadrukkelijk aan om zelf uw vloer te egaliseren met onze egaline producten, beschikbaar voor een uitstekende prijs.