Ma. – Vr:
09:00 - 17:30
Za. – Zo:
Gesloten
-
0578-561283
-
[email protected]
Zelf uw betonlook egaline vloer leggen?
Flink besparen door uw vloer zelf te bekleden met een unieke en duurzame betonlook afwerking? Dan bent u bij ons aan het juiste adres! De betonlook egaline van Decochip is voor de doe het zelf-er in Opmeer zonder moeite aan te brengen. De verschillende lagen zoals de grondering, egalinelaag en de beschermende topcoating, worden helder gemarkeerd. Er zijn handige instructievideo's beschikbaar. Eerst zelf ervaring opdoen? Een gratis workshop is mogelijk bij een bestelling!
Let op: de betonlook egaline is een poreus materiaal en moet worden beschermd met bijvoorbeeld de betonlook coating.
Ontdek de perfecte harmonie tussen stijl en functionaliteit met Decochip's uitgebreide assortiment betonlook egaline vloeren, ook bekend onder betonvloeren voor in huis. Met het ''effect pigment'' wat wordt toegevoegd aan de egaline, zal elk oppervlak uniek zijn, waardoor uw vloer een bijzondere en exclusieve uitstraling krijgt! Met een breed scala aan kleuren en texturen bieden wij een vloer die perfect past bij uw stijl. Onze betonlook egaline vloeren bieden duurzaamheid en flexibiliteit, waardoor ze perfect zijn voor elke kamer in huis. Van woonkamers tot keukens en zelfs badkamers, onze vloeren passen naadloos in elke leefruimte. Met Decochip kiest u voor hoogwaardige kwaliteit en een tijdloze esthetiek, waardoor huizen in Opmeer een moderne en stijlvolle uitstraling krijgen. Laat u hier inspireren door de prachtige resultaten van andere enthousiaste klanten.
Dan kiest u voor een egaline van uitstekende kwaliteit, voor een uitstekende prijs. De eindresultaten van dit product zijn namelijk bekend. Wilt u uw vloer egaliseren met egaline van een ander merk? Dan kunnen wij niet garanderen of aan het gewenste uiterlijk of de bedoelde kwaliteit kan worden voldaan. Onverwachte (chemische) reacties zijn in dat geval niet uit te sluiten. In samenwerking met Schönox hebben wij een zo objectief mogelijk overzicht gemaakt van de voor- en nadelen van onze minerale egaline soorten. Let vooral op de volgende producteigenschappen van minerale egaliseervloeren:
Sinds enige tijd vormen vloerafwerkingen van zelfverlopende, cementaire egaliseermiddelen een alternatief voor vloerbekledingen in woningen, winkel- of showroomruimtes. Zij kenmerken zich door hun onnavolgbare karakter en uiteenlopende optische effecten. De gangbare toleranties voor kleurechtheid en vlakheid zijn echter bij dit soort eindafwerkingen nadrukkelijk niet van toepassing. Het betreft hier een ambachtelijk aangebrachte minerale mortel die, afhankelijk van bindmiddelbasis, een gelijkmatig optisch resultaat niet kan garanderen. Daarom zijn zelfs grote monstervlakken of bestaande soortgelijke vloeren nooit voor 100% reproduceerbaar.
Door de eigenschappen en het drogingsproces van cementaire egaliseermiddelen kan scheurvorming nooit worden voorkomen. Ook de omvang en mate ervan zijn niet vooraf te voorspellen en kan daarom niet worden aangemerkt als defect of schade. Zij komen tenslotte ook voor in traditionele zand-, cement- of betonvloeren.
De typische optische variaties in het vloervlak vormen zich al tijdens de verwerking van het egaliseermiddel en blijven na transparante afwerking zichtbaar. Ze zijn maar beperkt te beïnvloeden door de verwerkingstechniek. Afhankelijk van de gegeven situatie kunnen afwijkingen in zuigkracht, temperatuur, laagdikte en omgevingscondities tot een duidelijk zichtbaar effect op het drogingsproces en eindresultaat leiden.
Een perfecte vlakheid kan nooit worden gegarandeerd. Toleranties door aanzetten tussen egaliseerbanen, kratervorming, overgangen bij profielen of sporen van gebruikte applicatiegereedschappen e.d. zijn altijd mogelijk en kunnen daarom nooit volledig worden uitgesloten.
Het gebruik van de Betonlook Egaline is niet mogelijk zonder geschikte eindafwerking. Breng daarom altijd een goede beschermlaag aan (advies: Decochip Betonlook Coating, voor een stijlvolle zijde-matte uitstraling). Desondanks kunnen gebruikssporen zichtbaar blijven. Denk hierbij aan mechanische (bijv. schuiven van meubels) of chemische belasting (bijv. wijn-, koffie- of vetresten e.d.). Ook zijn gebruikssporen (vergelijkbaar met parket) mogelijk.
De egaline producten zijn beschikbaar voor uiteenlopende prijzen. Koopt u bij Decochip, dan weet u zeker dat u een aantrekkelijke prijs betaalt voor ieder egaline product.
Bovenstaande eigenschappen zijn van algemene aard en zijn niet exclusief van toepassing op SCHÖNOX-producten, maar gelden voor alle minerale egaliseerlagen en zijn bedoeld als ondersteuning bij het kiezen van de meest geschikte vloer. Over het algemeen biedt een minerale egaliseervloer als eindafwerking een bijzonder en uniek karakter waarvan u veel plezier zult hebben. Daarom raden we bij Decochip u nadrukkelijk aan om zelf uw vloer te egaliseren met onze egaline producten, beschikbaar voor een uitstekende prijs.